Provoz 5M během současné situace - Covid-19

Vážení přátelé a zákazníci,

díky komplikované současné situaci omezujeme provoz naší kamenné prodejny a distribuci šermířského materiálu až do odvolání. Můžete stále využívat eshopu, kde doručujeme pouze kurýrní službou DPD, ostatní způsoby dopravy jsou nyní skryté, jelikož nefungují tak jak mají. Pro platbu preferujte platbu online, převodem. Dobírku kvůli manipulaci hotovosti raději nevolte. Zatím je možné také vyzvedávat zboží na recepci sportcentra BB Arena osobně, volte také raději platbu předem a to v nyní omezených časech Po-Pá 8-18:00 

Situaci sledujeme a eshopové objednávky se snažíme expedovat dle možností co nejrychleji. Zboží, které není momentálně skladem, může být nyní nedostupné delší dobu. Vše komunikujeme s dodavateli a výrobci po celém světě. 

Věříme , že vzájemně situaci všichni zvládneme. Sportovní šerm nám nikam neuteče a po odpočinku se brzy všichni vrhneme do plného tréninku a závodění. 

Ukažme všem , že náš krásný sport ctí vlastnosti, které můžeme nyní aplikovat v každodenním životě v těchto nelehkých dnech pro všechny. Disciplína, týmová práce, spolupráce, rychlé rozhodování, fair-play , sebeovládání a hlavně zdravý rozum. Tak hodně zdraví a zůstaňte pozitivní jako my :-)

Za 5M tým

Jirka Beran