Servis šermířského materiálu

5M to je nejen prodej šermířského vybavení, ale i precizní servis a poradenství

Nevíte si rady s výbavou, něco Vám nefunguje? Našli jste po čase šermířskou výbavu a nejste si jisti zdali je v pořádku? To a mnohem více Vám rádi vyřešíme u nás v 5Mku. Já, Pavel nebo Ester pro Vás uděláme první poslední, zeservisujeme, opravíme a doplníme Vaši výbavu aby byla 100% funkční a dle Vašich požadavků jak finančních tak odpovídající vysokou kvalitou. Šerm nás baví a starat se o naše zákazníky ještě více. Není nad to , když od nás odcházíte spokojeni. Pokud máte jakékoliv přání nebo si nejste něčím v šermířském světě jisti, dejte nám vědět a my Vám vždy rádi, ochotně a s úsměvem pomůžeme. Níže můžete vidět ceník nejstandardnějších servisních úkonů. Tak ať jste ve střehu 100% funkční a s plnou výbavou. 

 

Zde naleznete stručný přehled servisních prací, více na dotaz:

- kompletace elektrické či neelektrické zbraně při koupi všech komponentů u nás , u fleretu a kordu při koupi již vylepené čepele je cena za montáž 100Kč

- vylepení čepele jak fleretové tak kordové - práce bez materiálu činní 150 Kč

- výměna zlomené čepele , vylepení nové čepele a následná montáž kordu nebo fleretu 200Kč

- diagnostika a oprava elektrického kabelu bez materiálu 150Kč

- seřízení elektrického kordu nebo fleretu 50 Kč

- drobné opravy (chybějící šroubek atp.) 30-100 Kč del náročnosti zásahu

- opravy navijáků a další techniky dle náročnosti  opravy 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení