Elektrické vesty pro fleret a šavli

Elektrické vesty jsou klíčovým prvkem v šermířské výbavě pro každého, kdo se věnuje fleretu nebo šavli. Tyto vesty zajišťují správnou funkci elektrického systému během soubojů a poskytují šermířům nezbytnou ochranu a pohodlí. V našem sortimentu najdete vodivé elektrické vesty od renomovaných značek 5M a Allstar, které jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé profesionály.

 

Materiály a konstrukce

Každá elektrická vesta, kterou nabízíme, je pečlivě vyrobena z vodivých materiálů, jako je nerezová ocel nebo jiné vodivé slitiny. Tyto materiály jsou kombinovány s textilní vložkou, která zvyšuje jejich trvanlivost a umožňuje snadné praní. Tento design zajistí, že vesta vydrží opakované použití a zůstane v dobrém stavu i po dlouhé době intenzivního používání.

 

Velikosti a zapínání

Velikosti našich elektrických vest odpovídají standardním velikostem šermířských blůz, které se nosí pod nimi. Nabízíme vesty s různými způsoby zapínání, aby vyhovovaly různým preferencím a potřebám šermířů:

- Zapínání na boku: Tento typ vesty je ideální pro individuální uživatele, kteří preferují pohodlnější a rychlejší oblékání.

- Zapínání na zádech: Vesty s tímto typem zapínání jsou vhodné pro kluby a týmy, kde mohou vestu využívat jak praváci, tak leváci.

 

Naše nabídka

 

Vesta 5M

- Materiál: Tato vesta je vyrobena z lehkého a pratelného vodivého materiálu.

- Vlastnosti: Nabízí maximální komfort díky odolnému vodivému vláknu. Je ideální volbou díky optimální kombinaci ceny, komfortu a výdrže materiálu.

8

 

Vesta Allstar INOX

- Konstrukce: Vesta je vyrobena z vysoce kvalitních vodivých materiálů.

- Vlastnosti: Tato vesta nabízí profesionální standard s vynikající výdrží a komfortem pro náročné šermíře.

 9

 

Elektrické vesty jsou nejenom bezpečnostním prvkem, ale také klíčovou součástí vybavení každého vážného šermíře. Navštivte náš specializovaný obchod a vyberte si z naší široké nabídky nejkvalitnějších elektrických vest, které splní vaše specifické potřeby pro efektivní a komfortní šermování.