4 položek celkem
MBL3
2 975 Kč

Trenérský chránič stehna kožený

48200
MS removebg preview
2 069 Kč

Trenérský chránič chodidla Allstar kožený

50821
MBL 2
3 158 Kč

Trenérský chránič nohy bez chodidla, kožený

48194
MBL1
3 822 Kč

Trenérský kompletní chránič celé nohy, kožený

48163

Při hledání kvalitního oblečení pro trenéry sportovního šermu se nedívejte dál než na naši stránku. Zde najdete širokou škálu chráničů nohou, které jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a pohodlí trenérů během jejich intenzivního tréninku.

Chrániče nohou jsou vyráběny s použitím vysoce kvalitních materiálů, které poskytují optimální ochranu proti možným zraněním. Jsou pevné, odolné a odolávají úderům šermířských zbraní. Navíc jsou ergonomicky navrženy tak, aby se přizpůsobily tvaru nohy a poskytovaly maximální pohodlí při nošení.

S našimi chrániči nohou budete moci plně soustředit svou pozornost na trénink a výuku, aniž byste se museli obávat o svou bezpečnost. Jsou vybaveny praktickými uzávěry, které umožňují snadné nasazení a odnímání. To vám ušetří čas a usnadní přípravu na šermířské aktivity.

Nenechte své nohy bez ochrany a vsaďte na naše kvalitní chrániče nohou pro trenéry sportovního šermu. Vaše bezpečí je naší prioritou a s našimi chrániči budete mít klidnou mysl a volnost pohybu, abyste mohli předvést své šermířské dovednosti na plný výkon.