chrániče ruky

Trenérské rukávy jsou navrženy s ohledem na pohodlí a ochranu rukou trenérů během šermířských aktivit. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které poskytují dostatečnou pevnost a odolnost proti zásahům šermířskou zbraní.

Trenérské rukávy jsou vybaveny elastickými pásy nebo suchými zipy, které umožňují snadné nasazení a odnímání. Jsou navrženy tak, aby se bezpečně a pevně držely na rukou trenéra během tréninku.

Důležitou funkcí trenérských rukávů je poskytovat ochranu rukou trenérů před možnými údery a zraněními během šermířských soubojů. Jsou navrženy tak, aby minimalizovaly riziko zranění a zároveň umožňovaly pohodlnou manipulaci s šermířskými zbraněmi.

Při výběru trenérských rukávů je důležité zvážit správnou velikost a střih, aby rukávy správně seděly a poskytovaly optimální ochranu a pohodlí během tréninku.

Věříme, že naše nabídka rukávů pro trenéry sportovního šermu vám umožní vybrat si ten správný typ rukávu, který splní vaše individuální potřeby a poskytne vám pohodlí a ochranu během šermířských aktivit.

Nejprodávanější

6 položek celkem
MAL RH
2 299 Kč

Trenérský kožený rukáv Allstar pravý

47883
1803 maly trenersky rukav allstar na predlokti kozeny pravy
1 449 Kč

Malý trenérský rukáv Allstar na předloktí kožený pravý

45148
MAS LH
1 799 Kč

Trenérský látkový vyztužený rukáv Allstar levý

48002
MAS RH
1 799 Kč

Trenérský látkový vyztužený rukáv Allstar pravý

48040
1800 maly trenersky rukav allstar na predlokti kozeny levy
1 449 Kč

Malý trenérský rukáv Allstar na předloktí kožený levý

45131
MAL LH
2 299 Kč

Trenérský kožený rukáv Allstar levý

47845